euro 2016Вже точно не пригадую як все починалося. Але в один момент я з друзями вирішили спробувати своє щастя – купити квитки на ЄВРО2016 у Францію і зареєструвалися на порталі УЄФА. Якшо не підводить мене память, то 18 лютого стало відомо, хто які квитки виграв, на які матчі і якої категорії. Комусь пощастило виграти квитки на всі матчі, комусь взагалі не повезло( Мені пощастило виграти квиток на перший матч Німеччина – Україна.

І тут пішло-поїхало

Ми розпочали планування нашої поїздки, відповідно до наших квитків, потреб і вимог.

Так як у мене був тільки один квиток, то я планував їхати з друзями до Лілля, відвідати матч і потім залишити їх. Спланував після першого матчу заїхати до родичів у Ренн через Париж, а потім додому. Вже був написав родичам, що заїду в гості, почав шукати різні варіанти сполучення, щоб “дешево і сердито”.

Але під кінець лютого я змушений був змінювати плани. Мені прийшло повідомлення, що ще є вільні квитки і можна собі докупити на інші матчі за участю збірної. Так як я вже був спланував поїздку у Ренн, то вирішив не купляти квиток на матч про Пн.Ірландії, а докупити на матч проти Польщі. Тим більше, що це випадала на мій ДН. Мав надію на подарунок від збірної, але ви все знаєте:(

Тому дальше я вже планував поїздку по іншому: до Лілля їду з друзями, потім вони через Ліон в Марсель, а я в Ренн через Париж. А потім мали зустрітися у Марселі.

Так і було, як ми запланували:)

Почалися пошуки автобусів, літаків, хатів, хостелів, порівняння цін і т.д., чим їдемо, куди їдемо, де зупиняємося на ночівлю, що дивимося на місцях)

Також треба було братися за виготовлення візи, якої у мене на той момент не було.

З самого початку нас мало їхати 5ро людей у авто. Але через певні обставини(стан здоров’я) одна людина не змогла поїхати. Тому нас їхало 4ро: Я, Дмитро, Володя і Таня(дружина Володі)

Поступово всі проблеми вирішувалися і ми готувалися до від’їзду.

Настав день від’їзду

Далі буде…

Тур Де ЄВРО-2016: частина 1 – Львів – Лілль тут

Written by Petro Kryvyi

1 Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *